Kariera

Jesteśmy firmą rodzinną o ponad 30-letniej historii. Nie jesteśmy idealni; jak to w rodzinie, ale staramy się być coraz lepszą marką dla swoich klientów, partnerów i pracowników. Ta chęć udoskonalania się w każdym obszarze naszej pracy jest dla nas motorem rozwoju.

Jeśli i Ty masz w sobie potrzebę doskonalenia się, cenisz u ludzi naturalność i rozsądek; uważasz, że każdemu należy się szacunek oraz po prostu lubisz wykonywać rzeczy dobrze, to możliwe, że właśnie na Ciebie czekamy.

Kariera

Wyślij nam swoje cv

Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które pasuje do Twojego doświadczenia, to prześlij nam swoje CV na adres [email protected]. :)

Być może zainspirujesz nas do stworzenia nowego stanowiska pracy? :)

Kariera

Kogo szukamy?

Technolog odzieży

Sprawdź ofertę pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • - opracowanie technologii wykonania modelu
  • - współpraca z projektantem w zakresie technologii
  • - przygotowywanie rozmiarówki
  • - wykonywanie dokumentacji i komentarzy do otrzymanych wzorów
  • - śledzenie trendów obowiązujących w modzie ze specjalnym uwzględnieniem technologii wykonania odzieży
  • - udział w spotkaniach działowych i przymiarkach odzieży z modelką techniczną

WYMAGANIA

  • - znajomość zasad technologii odzieży
  • - umiejętność sporządzania dokumentacji techniczno-technologicznej
  • - znajomość zasad kroju i szycia
  • - znajomość języka angielskiego w piśmie
  • - umiejętność pracy w zespole
  • - umiejętność obsługi komputera m.in. Excel, Word
  • - doświadczenie na podobnym stanowisku
  • - mile widziane: znajomość programu Corel Draw

TO OFERUJEMY

  • - dobra atmosfera pracy
  • - piękny widok na jezioro
  • - atrakcyjne vouchery rabatowe na zakup kolekcji PATRIZIA ARYTON
  • - w dniach poniedziałek-czwartek praca po 8,5h, w piątki - 6h
  • - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, pakietu medycznego oraz programu sportowego
  • - dofinansowanie do cateringu w siedzibie; owocowe wtorki i czwartki
  • - akceptacja zwierząt o łagodnym usposobieniu w siedzibie

BENEFITY

    • - dofinansowanie zajęć sportowych
    • - dzielenie się kosztami zajęć sportowych
    • - prywatna opieka medyczna
    • - dofinansowanie szkoleń i kursów
    • - Prywatna opieka medyczna
    • - ubezpieczenie na życie
    • - zniżki na firmowe produkty i usługi
    • - spotkania integracyjne
    • - kawa / herbata
    • - owoce
    • - program rekomendacji pracowników